.

.

Malata Q3 Q3S LCD екранот, екран FPC-LB07025, FPC-TQ07025

Malata Q3 Q3S LCD екранот, екран FPC-LB07025, FPC-TQ07025

DEN 3114.24
DEN 2273.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи