.

.

P85HD P85A P88 IPS

P85HD P85A P88 IPS

DEN 2709.12
DEN 1978.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи