.

.

8 инчен модерна H900 S800 СРЕДИНАТА на екранот, LCD екран, A080XN01, В. 1, V

8 инчен модерна H900 S800 СРЕДИНАТА на екранот, LCD екран, A080XN01, В. 1, V

DEN 2709.12
DEN 1978.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи