.

.

A8-50 (A5500-ХВ) CLAA080WQ05 XN LCD екран екран

A8-50 (A5500-ХВ) CLAA080WQ05 XN LCD екран екран

DEN 2351.52
DEN 1716.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи