.

.

Нов и оригинален 8 инчен LCD екран, HSD080IDW1, C00, A00, преносни, DVD, возило DVD навигација

Нов и оригинален 8 инчен LCD екран, HSD080IDW1, C00, A00, преносни, DVD, возило DVD навигација

DEN 2351.52
DEN 1716.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи