.

.

Нови LCD Екран За Samsung Galaxy Tab 10.1 3G WIFI P7500 P7510 Таблета LCD Екран Замена на Делови

Нови LCD Екран За Samsung Galaxy Tab 10.1 3G WIFI P7500 P7510 Таблета LCD Екран Замена на Делови

DEN 2064.00
DEN 1961.00
Количината на стоката
Тековен

Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја writed во Aliexpress, ако сакате да го промените , вие само известување m e на тоа.

Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Но, ние ќе рефундирање на вас во времето во случај дека ние не би можеле да им понуди на производи што се бара,се должи на недостаток или недостапноста.1 3 G WIFI P7500 P7510 Таблета LCD Екран Замена на Делови
Оваа точка се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи таблета LCD екран.Купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.Сакате да добиете информации во врска со вашиот shippment, не се тоа и се надевам дека ќе разбере.Ние сме оригинални делови обезбедени само како на вашите барања.
100% Нови LCD Екран За Samsung Galaxy Tab 10.
Ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред. Ве молиме контактирајте со нас во прв пат ако имате било какви се жалат, ние ќе го слушнете за вас трпеливо, и се обидуваме се потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите додека не се среќни.
Answer : ___________________________ NOTE : Откако објектот е потврден и вашиот нарачаната стока се подготвени,враќање на средствата нема да биде достапна за еден откажана цел. Вкупниот износ што се должи, не содржи било какви давачки,локалните даноци и други неочекувани трошоци.,што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето Ако имате било какви прашање и проблем , можете да не контактирате во прв пат. Овие трошоци се купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши до сте задоволни со ова purchace. Ние ќе пак многу внимателно пред превозот и бидете сигурни дека нашите предмети се спаси.
Драги Пријатели На :
Ве молиме потврдете го вашиот таблет модел пред да го купите!
Ве молиме потврдете дали сликата е производ што треба!
Ве молиме потврдете го боја она што ви треба!
Ве молиме да го потврдите верзија она што ви треба!
Ако сакате да одберете DHL, EMS, итн. Бизнис не е лесно, се надевам дека можеме да се разбереме еден со друг, целта на нас за долго време соработка, никогаш нема да ве изневери.

Детални карактеристики

боја:
Црна
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab 10.1 3G WIFI P7500 P7510
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
боја:
Црна
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab 10.1 3G WIFI P7500 P7510
Пиксел густина:
189PPI
Екран Функција:
TFT
QC:
Тест еден по еден пред превозот
превозот:
брза испорака
превозот време:
По уплатата во рок од 3 дена
по продажба на услуги:
Одлично со 100% задоволство
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи