.

.

Ericsson sa-i950s моќ станица G18d Мини LCD екран екран KD079D1-35NA-A1

Ericsson sa-i950s моќ станица G18d Мини LCD екран екран KD079D1-35NA-A1

DEN 2351.52
DEN 1716.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи