.

.

10.1 инчен EE101IA-01C таблет компјутер со LCD екран 32001431-01 (HF)

10.1 инчен EE101IA-01C таблет компјутер со LCD екран 32001431-01 (HF)

DEN 3359.52
DEN 2452.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи