.

.

5.6 инчен екран на допир TM056KDH01 индустриски екран на допир AT056TN53 V. 1 ракопис екранот

5.6 инчен екран на допир TM056KDH01 индустриски екран на допир AT056TN53 V. 1 ракопис екранот

DEN 1077.12
DEN 754.00
Количината на стоката
Тековен


Опис на производот :
5.6 инчен екран на допир, четири жица отпор, индустриски екран на допир
Периферна должина ширина големина : долго 126mm*, ширина 100mm
Кабел интерфејс : 4 Pin вметнување стандард, проред 1
Се применуваат за : TM056 KDH01 / AT056 TN53 V. 1 LCD екран појавување на екранот на допир

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи