.

.

Висок Квалитет За Леново S858 S858T Lcd Дисплеј Собранието Заврши + Екран на Допир Digitizer 5.0 инчен Бесплатен Превозот

Висок Квалитет За Леново S858 S858T Lcd Дисплеј Собранието Заврши + Екран на Допир Digitizer 5.0 инчен Бесплатен Превозот

DEN 1632.00
Количината на стоката
Тековен


QSD 8007-03

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Бренд Име:
NINJACASE
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Леново S858 S858T
Големина На Екранот:
Компатибилен Бренд:
За Леново S858 S858T

Слични производи