.

.

Suo Lixin T8 dual-core комуникација 3G LCD екран екран QC750bg1

Suo Lixin T8 dual-core комуникација 3G LCD екран екран QC750bg1

DEN 1871.52
DEN 1366.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи