.

.

Седум виножито E802 Q1 LCD екран 8 инчен IPS 1024*768 оригинални нови

Седум виножито E802 Q1 LCD екран 8 инчен IPS 1024*768 оригинални нови

DEN 2554.56
DEN 1865.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи