.

.

U80GT IWORK8 U27GT talk8 3G коцка LCD LCD екран екран

U80GT IWORK8 U27GT talk8 3G коцка LCD LCD екран екран

DEN 2709.12
DEN 1978.00
Количината на стоката
Тековен


се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални делови тип:
Екранот

Слични производи