.

.

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Таблет fpc0703007_b 30Pins 163*97mm внатрешна LCD екран панел Модул Замена

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 Таблет fpc0703007_b 30Pins 163*97mm внатрешна LCD екран панел Модул Замена

DEN 816.00
Количината на стоката
Тековен


QSD 8007-03

Детални карактеристики

Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
fpc0703007 б
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
fpc0703007 б

Слични производи