.

.

Innolux 5.6 инчен AT056TN52 оригинални LCD екран

Innolux 5.6 инчен AT056TN52 оригинални LCD екран

DEN 2160.00
DEN 1534.00
Количината на стоката
Тековен

AT056 TN52

Детални карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
AT056TN52
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи