.

.

ZhiYuSun 10.4 Инчен 225mm*173mm на Екранот на Допир, компатибилен 4104019 за Индустриска контрола екран 225*173 freeshipping

ZhiYuSun 10.4 Инчен 225mm*173mm на Екранот на Допир, компатибилен 4104019 за Индустриска контрола екран 225*173 freeshipping

DEN 2202.24
Количината на стоката
Тековен


трговски опис
Zhi Yu Sun 10.4 Инчен 225mm*173mm на Екранот на Допир, компатибилен 4104019 за Индустриска контрола екран 225*173 freeshipping
Стоката е во парк!!!

Детални карактеристики

Број На Модел На:
4104019
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
ZhiYuSun

Слични производи