.

.

Монтажни Алуминиум Легура Полначот Dock Станица Стојат Носителот Со Полнење Кабел За Apple iPad Про Молив C26

Монтажни Алуминиум Легура Полначот Dock Станица Стојат Носителот Со Полнење Кабел За Apple iPad Про Молив C26

DEN 716.64
DEN 588.00
Количината на стоката
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Дизајниран за Apple i Pad Про молив. Монтажни база, лесно да го замени на полнење преку USB кабел. Едноставен за полнење да се појави, само се отстрани капа и слот молив во полначот порта на обвинителна клупа. Исто така може да се користи како екранот стојат : 45-степен склоност, се преземе соодветна сметка на интеракција помеѓу вашата рака и молив. Исто така постои и еден слот за да се организира капа за време на полнењето на молив. Напомена : молив не е вклучена. Материјал : ПВЦ кабел + Алуминиумски полнење клупа + Силикони клупа подлога Производ Големина : 53 × 45 × 45mm/2.09 × 1.77 × 1.77 во (Прибл.) Кабел Должина : 1.5 м/4.92 ft (Прибл.) Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Полнење Клупа 1 X Полнење Кабел

Детални карактеристики

Број На Модел На:
CORA4N50003
Пакет:
Yes
Бренд Име:
BGEKTOTH
Компатибилен Бренд:
apple

Слични производи