.

.

Француски Тастатура Мода Силикон USB Тастатура за CHUWI LapBook 14.1 инчен ,за CHUWI LapBook 14.1 Тастатура

Француски Тастатура Мода Силикон USB Тастатура за CHUWI LapBook 14.1 инчен ,за CHUWI LapBook 14.1 Тастатура

DEN 767.52
DEN 729.00
Количината на стоката
Тековен


Француски Тастатура Мода Силикон USB Тастатура за CHUWI Lap Book 14.1 инчен ,за CHUWI Lap Book 14.1 Тастатура

Детални карактеристики

Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за chuwi lapbook 14.1
Тип:
Со Тастатура
Модел Компатибилност:
CHUWI LapBook 14.1
Материјал:
силикон
Компатибилен Бренд:
CHUWI LapBook 14.1
Апликацијата Лаптоп Големина:
14.1

Слични производи