.

.

Myslc силикони случај за BMXC 10 инчен K107 S107 BS109 BK109 HS109 HK109 S108 K108 MTK8752 MTK6592 4G ФЛОПИ LTE Таблета

Myslc силикони случај за BMXC 10 инчен K107 S107 BS109 BK109 HS109 HK109 S108 K108 MTK8752 MTK6592 4G ФЛОПИ LTE Таблета

DEN 475.20
Количината на стоката
Тековен


Ова е специјална силиконска случај за BMXC 10 инчен K107 S107 BS109 BK109 HS109 HK109 S108 K108 MTK8752 MTK6592 таблета , не е компатибилна со други таблет компјутер
Тука е димензија за таблет,пред да ја купите овој случај,pls се провери вашиот таблет димензија,ви благодариме

Тука е слика за силиконски случај
по спакувани тоа ќе се допаѓа ова

Детални карактеристики

Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
10
Модел Компатибилност:
K107 S107 BS109 BK109 HS109 HK109
Ширина:
17.5cm
Пакет:
No
Материјал:
силикон
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
24.5cm
Број На Модел На:
Myslc
Компатибилен Бренд:
107

Слични производи