.

.

За Apple ipad 2 и ipad 3 ipad 4 Таблета Покрие 9.7 инчен Силиконска Кожа Мермер Шема Печатени Funda за Ipad 2 3 4 Случај на Кожата Capa

За Apple ipad 2 и ipad 3 ipad 4 Таблета Покрие 9.7 инчен Силиконска Кожа Мермер Шема Печатени Funda за Ipad 2 3 4 Случај на Кожата

DEN 792.00
DEN 554.00
Количината на стоката
Тековен

За Apple ipad 2 и ipad 3 ipad 4 Таблета Покрие 9.7 инчен Силиконска Кожа Мермер Шема Печатени Funda за Ipad 2 3 4 Случај на Кожата Capa Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Apple i Pad 2 и i Pad 3 i Pad 4 инчен 9.7

Детални карактеристики

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
За Apple iPad2 iPad3 iPad4 Таблета
Бренд Име:
Cisoar
Пакет:
No
Број На Модел На:
За Apple iPad2 iPad3 iPad4 Таблета
Ширина:
9.7inch
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
9.7inch
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
6 Модели На Модата Слики Насликани Случај
CP1:
школка Кожата capa став carcasa За Apple ipad 2/3/4

Слични производи