.

.

Myslc Печатени Покритие За TurboPad 1015 3G 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

Myslc Печатени Покритие За TurboPad 1015 3G 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

DEN 431.52
Количината на стоката
Тековен


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел

Детални карактеристики

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
19.4cm
Број На Модел На:
KXW031600103PCLC
Должина:
26.2cm
Модел Компатибилност:
за TurboPad 1015 3G
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc

Слични производи