.

.

Myslc СТП Кожа покрие случај за Elenberg TAB725/TAB708/TAB730 7 инчен 360Degree Ротирачки Универзална Таблета

Myslc СТП Кожа покрие случај за Elenberg TAB725/TAB708/TAB730 7 инчен 360Degree Ротирачки Универзална Таблета

DEN 273.60
Количината на стоката
Тековен


ВНИМАНИЕ : 1. Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено. 2. Погоден за сите 7 инчен таблет, 3. Тоа е универзална случај со поголема големина од таблет. Ако не можете да ја прифати оваа ситуација, ние ве советуваме да не го купите, ви благодариме! 4. Ако не можете да се сигурни дали производот одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас прво. 5. Ние нема да сноси никаква одговорност за вашиот погрешна цел. Пакетот вклучува : 1pcs кожа случај

Детални карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YB031400002RC
Должина:
20cm
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
13.7cm
Модел Компатибилност:
за Elenberg TAB725/TAB708/TAB730 7 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална

Слични производи