.

.

Myslc Печатени Покритие за Digma Оптима D10.4 1507 3G 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај

Myslc Печатени Покритие за Digma Оптима D10.4 1507 3G 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај

DEN 431.52
Количината на стоката
Тековен


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел

Детални карактеристики

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
KXW03160252PCLC
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Модел Компатибилност:
за Digma Оптима D10.4 1507 3G
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
19.4cm
Должина:
26.2cm
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc

Слични производи