.

.

Моден Bluetooth тастатура за 8 инчен Леново Табот 2 A8-50LC A8-50 Таблет компјутер за Леново Табот 2 A8-50LC A8-50 тастатура и Глушец

Моден Bluetooth тастатура за 8 инчен Леново Табот 2 A8-50LC A8-50 Таблет компјутер за Леново Табот 2 A8-50LC A8-50 тастатура

DEN 2784.00
Количината на стоката
Тековен


Моден Bluetooth тастатура за 8 инчен Леново Табот 2 A8-50 LC A8-50 Таблет компјутер за Леново Табот 2 A8-50 LC A8-50 тастатура и Глушец
Забелешка : ако сакате да додадете јазик,ве молиме имајте во предвид тоа

Детални карактеристики

Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Број На Модел На:
Jivan-k21
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Модел Компатибилност:
Леново Табот 2 A8-50LC Леново Табот 2 A8-50
Тип:
Со Тастатура
Материјал:
Пластични

Слични производи