.

.

Алуминиумски Мотор Табличка Носителот на Задните Registeration Плоча Рамка Планината Заградата за ХОНДА CBR600RR F2 F3 F4 F4I CBR 600 F5

Алуминиумски Мотор Табличка Носителот на Задните Registeration Плоча Рамка Планината Заградата за ХОНДА CBR600RR F2 F3 F4 F4I

DEN 1439.52
DEN 1310.00
Количината на стоката
Тековен


Лиценца Број Плоча На Држачот За Монтирање На Заградата
Состојба : Нова, Висок Квалитет
-Материјал : 3мм алуминиумска плоча
-Функција : CNC maching; Ласерско сечење; Anodizing површина
-Вклучуваат LED светло, без инструкции за инсталација
-Треба рачно да се поврзете на кабли.
-Го заменува Гломазна К. Д. М Опрема; Вклучува индикатор за монтажа позиција.
-Идеален за монтирање стандардна големина плочи или покаже плочи.
-Уредно и компактно решение за стандард гломазна број плоча држачи. Овој лесен алуминиум заградата лесно месеци стандардна големина број плоча.
( боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет)
Fitment :
Универзална Сите Мотоцикл

Детални карактеристики

Бренд Име:
YIEBA
Име На Модел:
PH-004
Објектот Должина:
7.8inch
Објектот Ширина:
4.6inch
Објектот Висина:
6.7inch
Објектот Тежина:
545.6g
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Точка име :
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Објектот Боја:
Злато / Гери / Зелена / Сребрена / Црна / Сина / Портокал
Е Coustomized:
Yesfitment
Функција:
Мотоцикл Регистрација Плоча Држач
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал Тип:
CNC алуминиум

Слични производи