.

.

Масло Протри Месинг База Додатоци Ѕид Монтирани Керамички Сапун Фармацевт Кујнски Мијалник Бања Течни Пумпа lba218

Масло Протри Месинг База Додатоци Ѕид Монтирани Керамички Сапун Фармацевт Кујнски Мијалник Бања Течни Пумпа lba218

DEN 1775.52
DEN 1154.00
Количината на стоката
Тековен


Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Тип на врска : ве Молиме погледнете фотографијата.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.4 mm
Материјали :
Месинг.

Детални карактеристики

Тип:
Течен Сапун Точење
Број На Модел На:
lba218
Функција:
Течен Сапун Фармацевт
Главен Материјал:
Керамички
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт

Слични производи