.

.

2017 Пролет, Есен Деца Девојки на Повик Тенка Шарени Писмо Облека на Децата Памук Целосна Ракав маици со Црвени Бебе Девојка Облека

2017 Пролет, Есен Деца Девојки на Повик Тенка Шарени Писмо Облека на Децата Памук Целосна Ракав маици со Црвени Бебе Девојка

DEN 666.72
Количината на стоката
Тековен


Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Различни компјутерски екран бои различно, вистински објект боја може малку да се разликуваат од сликите.
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
Мерка на облека што обично се носат, но не и мерка на вашето тело за да изберете големина.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
TT24
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
WEIXU
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни

Слични производи