.

.

Универзална Кожа Половината Појас Holster Телефон Случај Покрие Торба Торбичка За Apple iPhone 7 Плус 8 Плус 5.5 инчен /за iphone X 5.8

Универзална Кожа Половината Појас Holster Телефон Случај Покрие Торба Торбичка За Apple iPhone 7 Плус 8 Плус 5.5 инчен /за iphone

DEN 614.40
DEN 461.00
Количината на стоката
Тековен


Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Магнетни Блиску Случај Покрие Торба Holster Погоден За Мулти Модел на Телефон помеѓу 5.0-5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Кука Јамка Појас Стил Торбичка , Преносни За Надворешна Голема за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Магнетни Блиску имаме тестирани , телефонот модел како што е опишано погоре добро се вклопува , ве молиме да бидат сигурни да се купи !

Детални карактеристики

Материјал:
кожа
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone X
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Егзотични,Гроздобер,Геометриски,Спортски
Функција:
Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
појас holster
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
16.5cm*9.5cm*2cm

Слични производи