.

.

FSSOBOTLUN За BQ Aquaris E5 Случај Камен шема стп Кожа Мажите телефон Половината Торба Клип Појас Торбичка Телефон Holster Маска

FSSOBOTLUN За BQ Aquaris E5 Случај Камен шема стп Кожа Мажите телефон Половината Торба Клип Појас Торбичка Телефон Holster Маска

DEN 575.52
DEN 518.00
Количината на стоката
Тековен


Компатибилен : За BQ Aquaris E5
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
100% нов бренд случај
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
нов стил на дизајн, магично копче и картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Детални карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
150*75
Карактеристики:
стп Кожа Мажите Половината Торба Клип Појас Торбичка Мобилен Телефон Holster Маска
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За BQ Aquaris E5
Тип:
Случај

Слични производи