.

.

OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај на InFocus А2/A1s 5Inch

OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај на InFocus А2/A1s 5Inch

DEN 431.52
DEN 388.00
Количината на стоката
Тековен

Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Покритие за In Focus А2/A1s Опис : 1.100% Гаранција Сосема Нов. 2.Најдобро Одговара и Стилски Дизајниран. 3.Висококвалитетна кожа производ. 4.Погодно да го Заштитите вашиот телефон. 5.Материјал : СТП Кожа. 6.Пакување : OPP. 7.Боја : Црна,Темно кафена,Светло кафена. 8.Големина : Големина 1- 17*9.5 см-Одговара за телефонот под 6.3 Инчи; Големина 2- 17*9.0 см-Одговара за телефонот под 5.5 Инчен; Големина 3- 16*8.5 см-Одговара за телефонот под 5.1 Инчен; Големина 4- 15*7.5 см-Одговара за телефонот под 4.7 Инчен; Напомена : 1. Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај

Детални карактеристики

дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Спорт,Сјајни
Тип:
Торбичка
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Универзална Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
5
Компатибилен Бренд:
InFocus
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Црна,Темно кафена,Светло Кафеава
Тип:
Торбичка,Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Carcasas,Школка
одговара 1:
за Infocus A1s Случај
Се вклопат 2:
за InFocus А2 Случај

Слични производи