.

.

20X 400Mhz UHF Антена 16.8 CM за полнење За Motorola GP328 GP3688 GP300 GP2000 и така натаму

20X 400Mhz UHF Антена 16.8 CM за полнење За Motorola GP328 GP3688 GP300 GP2000 и така натаму

DEN 1286.40
Количината на стоката
Тековен


20 X 400 Mhz UHF Антена 16.8 CM за полнење За Motorola GP328 GP3688 GP300 GP2000 и така натаму
Опис : UHF Антена
Компатибилен за полнење за Motorola GP68 GP88 GP88 S GP3188 GP3688
PTX760 GP2000 GP2000 S GP328 GP338 GP300 и така натаму
Должина : 16.8 CM
Тежина : 30g/еез
Зависност : 50 Ohm
Фреквенција : 400-470 Mhz
Пакет :
Антена 20pcs
Напомена : 1. Ние само брод вашата Alipay адреса. Ние ќе преземе никаква одговорност на погрешна превозот адреса предизвикани од страна на купувачот небрежност. Превозот и да се Врати 1. Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. 3. На сопствени даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. 4. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. 5.Време на испорака : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од Стандард Воздух Mail по примиле исплата.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
RP-ATGP328UHF
Бренд Име:
lighttree

Слични производи