.

.

Јаглерод Жито Налепници Decals за DJI Фантом 4 ПРО и Фантомски 4 PRO+ Летало Тело и Далечински Контролер Заврши Кожата

Јаглерод Жито Налепници Decals за DJI Фантом 4 ПРО и Фантомски 4 PRO+ Летало Тело и Далечински Контролер Заврши Кожата

DEN 504.00
Количината на стоката
Тековен


Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произведе,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра понуда, а служи~~~
Јаглерод Жито Налепници Decals за DJI Фантом 4 ПРО и Фантомски 4 PRO+ Летало Тело и Далечински Контролер Заврши Кожата
Карактеристики : Водоотпорен & нула-доказ, ефикасно да го заштити летало тело и далечински контролер Со airslot лесно да се залепи Нема да ја напушти која и лепак по кинење исклучување Точна Големина на Пакет 1 е црна боја Пакет 2 е портокалова боја Пакет 3 е црвена боја Пакет 4 е Жолта боја Пакет 5 е зелена боја

Детални карактеристики

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2, Пакет 3, Пакет 4, Пакет 5
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
телото школка
Бренд Име:
jmt

Слични производи