.

.

(Со Кутија)Дигитален IR инфрацрвен термометар GM700 Не Контакт Ласерски Точка пиштол инфрацрвен термометар -58-750C Бесплатен Превозот

(Со Кутија)Дигитален IR инфрацрвен термометар GM700 Не Контакт Ласерски Точка пиштол инфрацрвен термометар -58-750C Бесплатен

DEN 1941.12
DEN 1359.00
Количината на стоката
Тековен


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи. Вие треба да се обрне на товар. Ние не сме одговорни за вашите Царина. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детални карактеристики

Бренд Име:
OUTEST
Стил:
Рачни
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Број На Модел На:
GM700
Употреба:
Индустриски
Теорија:
инфрацрвен термометар
Моќност Тип:
9V батерија(Не се вклучени)
Место на Потекло:
Кина
Температурата Опсег:
-50~750C(-58~1382F)
Тип:
инфрацрвен термометар
Пакување:
Носат кутија вклучени

Слични производи