.

.

6mm Апстракт Боја Графити Индивидуални Тепих Шарени Ранливи Тесто Кошула Модел на Куќа Кафе Безалкохолни Тепих Тепих Рака Мие

6mm Апстракт Боја Графити Индивидуални Тепих Шарени Ранливи Тесто Кошула Модел на Куќа Кафе Безалкохолни Тепих Тепих Рака Мие

DEN 3018.72
DEN 2656.00
Количината на стоката
Тековен

Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days. (Освен ако не можете да изберете E-EMS, нејзините една долга граница на 150 CM) ве Молиме да се разгледа внимателно при купување, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка !!!! 1. Па ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. со цел листата или испратете e-mail до вас. Ние ќе го реши проблемот. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме! 4. Предмет : дневна соба, спална соба, кревет ден, тремот компјутер столици, детската соба, итн. Ви благодариме!
.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација,ви благодарам. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна.- За боја Од скенирање и снимање на други причини, како што се настанување на физички и сликата е малку поинаква ве молиме во вид боја преовладуваат боја тепих индустрија прописи во норма -За чистење на Корисниците им се забранува вода потопување, препорачливо е да се wacuuming или избрише со влажна партал, се исуши природно -За мирис Поради продолжено транспорт, фоки, отворите за вентилација кога ќе го добиете производот, вкусот брзо да се расчисти Производи имаат положено за животната средина тестирање, ве молиме да се чувствуваат комотно *Ние имаме богато искуство на тепих обичај* *Ако треба да се прилагодите на, ве молиме слободно да контакт * ве Молиме бидете сигурни да се купи на точната големина на производот, ве молиме да не замисли да се купи, ви благодариме за вашето разбирање.

Детални карактеристики

Големина:
100X160CM, 120X160CM, 120X180CM
Стил:
Европа
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Отворено,Бања,Хотел,Тоалет,Дома
Место:
Салон
Бренд Име:
XINLANISNOW
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Други
дизајн:
Други
Материјал:
Други

Слични производи