.

.

10PCS Висок Квалитет Гума Професионални Трајна Шминка Усна Трајни Тетоважа Пракса на Кожата За Уметник Нови Стартер Бесплатен Превозот

10PCS Висок Квалитет Гума Професионални Трајна Шминка Усна Трајни Тетоважа Пракса на Кожата За Уметник Нови Стартер Бесплатен

DEN 767.52
DEN 545.00
Количината на стоката
Тековен

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.5
Тежина : 465g
Се користи за : Идеален за biginners и искусни уметници да се практикуваат embroiding
Спецификации
-Живописни дизајн
-Перат
-Заменливи влошки
-Дополнителни Инсерти
100% Сосема нов и висок квалитет
Помош почетници брзо да се подигне нивото на тетоважа
Уникатен lifelike трајна шминка пракса на кожата
Екстра нежно ,кожата како боја, текстура многу блиску до hunman кожата
Гумени материјал, безбедно, без штетни супстанции
10pcs тетоважа пракса на кожата
1) Сите предмети се дадени на светот од страна на овие shippings погоре .
За било каква помош, pls контактирајте со нас!
Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ви благодариме за разбирањето!
. Превозот со ЕМС, DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога објектите се пост, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.modname=ckeditor
Професионални Трајна Шминка Усна Трајни Тетоважа Пракса на Кожата За Уметник Нови Стартер pmuk038 M 10pcs Бесплатен Превозот
Трајна Шминка Веѓа усни Тетоважа Пракса на Кожата
Meterial : Висок квалитет гума meterial
Големина : 14.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Boermeize
Број На Модел На:
pmuk038(M1513019NH)
Материјал:
Гума
Тип:
Тетоважа accesories
Тип:
Тетоважа accesories
Тип На Објект:
тетоважа пракса на кожата
боја:
Како се покаже слика
meterial:
Гума
Стил:
Мазна текстура
Функција:
Високо квалитетни,трајни и здрави
пракса кожата на:
усна
користат за:
Нов изведувач стартер за да се практикуваат везови
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи