.

.

Microblading Веѓа Тетоважа Матрицата Владетел Shaper Образец Дефиниција Трајна Шминка

Microblading Веѓа Тетоважа Матрицата Владетел Shaper Образец Дефиниција Трајна Шминка

DEN 479.52
DEN 364.00
Количината на стоката
Тековен

Microblading Веѓа Тетоважа Матрицата Владетел Shaper Образец Дефиниција Трајна Шминка КОЛИЧИНА : 1 парче материјал : нерѓосувачки челик

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
изберете го

Слични производи