.

.

100 Компјутери Три Линија Microblading Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Игли Сечилото Pin 7 Магла Двоен Ред Microblading Постојан

100 Компјутери Три Линија Microblading Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Игли Сечилото Pin 7 Магла Двоен Ред Microblading Постојан

DEN 1214.40
Количината на стоката
Тековен


Веѓа Прирачник Пенкало Ножеви Тетоважа Игли За 3 D Трајна Шминка Веѓа Прирачник Tattooing Материјали
Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства
Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
7pin
Бренд Име:
HAO-ТЕТОВАЖА H. W. S
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Должина:
2.25cm

Слични производи