.

.

100pcs /многу 21 Pin U-форма на Магла Двоен Ред Microblading Тетоважа Игли Веѓа Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Microblading

100pcs /многу 21 Pin U-форма на Магла Двоен Ред Microblading Тетоважа Игли Веѓа Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Microblading

DEN 960.00
DEN 864.00
Количината на стоката
Тековен


Нови Пристигна Рамна Линија Двојно Веѓа Microblading Игла За Трајна Шминка
Опис :
Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.
Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.
Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.
Поединечно спакувана.
За еднократна употреба, за еднократна употреба само.

Детални карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
HAO-ТЕТОВАЖА H. W. S
Број На Модел На:
21 Pin Игла
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Функција:
За Веѓа, Eyeliner, Усна, итн.

Слични производи