.

.

Shuanshuo Животински Печати Памук, Лен Ткаенини DIY Дома Декорација Комбинација Ткаенина За Перница,Шопинг Торба,45X45CM 5pcs/многу

Shuanshuo Животински Печати Памук, Лен Ткаенини DIY Дома Декорација Комбинација Ткаенина За Перница,Шопинг Торба,45X45CM 5pcs/многу

DEN 658.56
Количината на стоката
Тековен


1. Име На Производ : Нови Печати Лен Ткаенини
2. Големина : 45x45cm
3. Материјал : памук и Лен
4. Боја : 5different бои како што сликите покажуваат
5. Пакување : 5 Pics/пакет.
6. Функција : Моден стил,комбинација на Облека , DIY Постелнината, завесите, троседот, перница, перница, кеси, tablecloths, tablecloths итн

Детални карактеристики

Ширина:
45*45cm
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Бренд Име:
SHUAN SHUO
Nonwoven Техника:
Никој
Тип:
Лен
Плетени Тип:
Никој
Материјал:
Памук, Лен
Функција:
Дише
Тежина:
230g
Големина:
45x45cm
Пакет Содржина:
1Package=5pcs 45x45cm
боја:
како се покаже слика
користат за:
постелнината, завесите, троседот, перница, перница
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Име:
памук, лен ткаенини

Слични производи