.

.

ширина 0.75 м*должина од 1m,имитираат, свила ткаени brocade ткаенина за традиција свадба одговараат на текстил и Мебел тапацир ткаенина 199

ширина 0.75 м*должина од 1m,имитираат, свила ткаени brocade ткаенина за традиција свадба одговараат на текстил и Мебел тапацир

DEN 767.52
Количината на стоката
Тековен

метар метар метар метар метар метар метар метар

Детални карактеристики

Ширина:
75cm
Плетени Тип:
Tricot
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Материјал:
100% Најлон
Стил:
Жакард
Бренд Име:
LWT
Шема:
Извезена
Функција:
Висока Јачина
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои

Слични производи