.

.

Армијата зелената висока имитација фокс крзно ткаенина облека тепих декорација кадифен ткаенини,филц крпа,160cmX45cm(половина двор)/компјутери

Армијата зелената висока имитација фокс крзно ткаенина облека тепих декорација кадифен ткаенини,филц крпа,160cmX45cm(половина

DEN 1247.52
DEN 1160.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Тежина : 700 грам /парче Куп Должина : 2cm Забелешка : крзно намали со рака , така постојат ±3cm грешка, ако предвид тоа,ве молам не го оставајте цел. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Star-резултати се многу важни за нас. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации. Пристигнување време :
1. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Воздухот Mail : 15-30 дена
2.метар
Функција : Содржина : Хемиски влакна Ширина : 160cm Големина : 160*45см (половина двор) Еден компјутери/ За две парче е 90cm (во еден двор) долго не сме се случува да се разделат. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Детални карактеристики

Велур Ткаенина Тип:
#
Бренд Име:
ZHONGYIJIATIMELY
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Тип:
кадифен ткаенина
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Windproof
Ширина:
160cm
Стил:
Европа и сад
Плетени Тип:
#
Nonwoven Техника:
#
Материјал:
Хемиски влакна
Боја Класификација:
Армијата зелената транспарентен
Стил:
Европа и сад
Процесот:
Печатење и боење
погоден:
Друга страна DIY ткаенина

Слични производи