.

.

Убава Зелена Сина, Пурпурна Shinning Ѕвезда Универзумот Поставата Ткаенина 50x120cm

Убава Зелена Сина, Пурпурна Shinning Ѕвезда Универзумот Поставата Ткаенина 50x120cm

DEN 199.20
DEN 187.00
Количината на стоката
Тековен

Убава Зелена Сина, Пурпурна Shinning Ѕвезда Универзумот Поставата Ткаенина 50x120cm Име на Производ : DF-046 Убава Зелена Сина, Пурпурна Shinning Ѕвезда Универзумот Полиестер Поставата Ткаенина Материјал : 100% Полиестер Боја : како што покажа Големина : 1 парче=50x120cm (намалување од рака, tolearance 2cm) Употреба : Поставата за ткаенина или мали DIY проект Пакет Содржина : 1pc на избрани ткаенини ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±1 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано резници

Детални карактеристики

Ширина:
120cm
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Полиестер Ткаенини

Слични производи