.

.

Традиционалната Сина и бела порцелански Цвет Печатени Полиестер Поставата Ткаенина За DIY шиење 50x140cm

Традиционалната Сина и бела порцелански Цвет Печатени Полиестер Поставата Ткаенина За DIY шиење 50x140cm

DEN 199.20
DEN 187.00
Количината на стоката
Тековен

Традиционалната Сина и бела порцелански Цвет Печатени Полиестер Поставата Ткаенина За DIY шиење 50x140cm Име на Производ : DF-049 Традиционалните Сини и бели порцелански Цвет Печатени Полиестер Поставата Ткаенина Материјал : 100% Полиестер Боја : како што покажа Големина : 1pc=50x140cm (намалување од рака, tolearance 2cm) Употреба : Тенка Обвивка ткаенина или мали DIY проект Пакет Содржина : 1pc на избрани ткаенини ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано парче без сечење

Детални карактеристики

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Полиестер Ткаенини

Слични производи