.

.

8 бои карирани волнени ткаенини високо поставени решетки одговараат јакна ткаенина зима решетки волна ткаенини трговија на големо волна платно

8 бои карирани волнени ткаенини високо поставени решетки одговараат јакна ткаенина зима решетки волна ткаенини трговија на големо

DEN 3168.00
Количината на стоката
Тековен

modname=ckeditor

Детални карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
100% ВОЛНА
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
140cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Ripstop
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип:
Други
Тежина:
380g / m

Слични производи