.

.

50pcs/4 многу повеќе големини метал ajustable прстен тока за кеси железо тока во nickle боја бесплатен превозот 120801

50pcs/4 многу повеќе големини метал ajustable прстен тока за кеси железо тока во nickle боја бесплатен превозот 120801

DEN 696.00
DEN 661.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
метал прилагодливи тока
Внатрешна ширина од : 20mm, 25мм, 31mm, 39mm

Детални карактеристики

Големина:
AB01 20mm, AB02 25mm, AB03 31mm, AB04 39mm, Mixed sizes
Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
2016120801
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Тока Тип:
Прстени
Функција:
позлата
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Метал
Декорација:
Nickle заврши

Слични производи