.

.

befon CF217A CF217 217 217A Компатибилен Тонер Кертриџ за HP LaserJet Pro M102a M102W 102 MFP M130a M130fn 130 130fn M102 M130

befon CF217A CF217 217 217A Компатибилен Тонер Кертриџ за HP LaserJet Pro M102a M102W 102 MFP M130a M130fn 130 130fn M102 M130

DEN 1535.52
DEN 1152.00
Количината на стоката
Тековен


Бренд : befon
Модели : CF217 A
Боја : Б.К.
Состојба : 100% нови
Чип : без чип ( може да се користи чип од стариот кертриџ)
Компатибилен компјутер :
Компатибилен за : Laserjet Pro M102a
Laserjet Pro M102w
Laserjet Pro MFP M130a
Laserjet Pro MFP M130fn
Печати Страници :
2000 страници ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност )
Тонер Содржина : 100g

Детални карактеристики

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
befon
Број На Модел На:
CF217A
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
компатибилен за:
HP LaserJet Pro M102a/M102A/102/M130FN
cerfitication:
ISO9001/ISO14009/BV/Потврда на Кинески животната средина
Страница Принос:
2000pages, A4 5% покриеност
прав содржина:
100g
Состојба:
100% нови

Слични производи