.

.

5.5 Жилет Турнеја Pak Багажникот За Харли Туринг Роуд Кинг Електра Глајд FLHR FLHX 14-18

5.5 Жилет Турнеја Pak Багажникот За Харли Туринг Роуд Кинг Електра Глајд FLHR FLHX 14-18

DEN 15018.72
DEN 14268.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.5" Длабоко x 21" Широк. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.5" Жилет Турнеја Pak Багажникот За Харли Туринг Роуд Кинг Електра Глајд FLHR FLHX 14-18
Овој дел е компатибилен со 21 возило(s). Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).
Посетете ја нашата продавница :
5.
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција .
FITMENT :
За Харли Дејвидсон Туринг 2014-2018
За Харли Роуд Кинг FLHR 2014-2018
За Харли CVO Роуд Кинг FLHRSE6 2014
За Харли Стрит Глајд FLHX 2014-2018
За Харли Стрит Глајд Посебни FLHXS 2014-2018
За Харли CVO Стрит Глајд FLHXSE 2015-2018
За Харли Роуд Глајд FLTRX 2015-2018
За Харли Роуд Глајд Посебни FLTRXS 2015-2018
Забелешки :
Забелешки :
1 Бараат повторно да се вежба дупки на Капакот за инсталирање на врвот багаж багажник
2 Бараат повторно да се вежба дупки за инсталирате backrest(без пре )
3 Одделни купување на кој се одвојува Два-Up & Самостојна монтажа полици и применливи Приклучните хардвер е потребно
Пакетот вклучува
1x Турнеја Pak Пак Багажникот(Како на Сликата Прикажани)
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детални карактеристики

Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
Топ Случаи
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
како опис
Материјал Тип:
како детали за производот
Име На Модел:
XF111547-03-наместете
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Состојба:
Нови
SKU:
XF111547-03-наместете

Слични производи