.

.

Кралот Турнеја Pak Пак Багажникот w/ Заклучување Копче За Харли Туринг Роуд Кинг Електра Стрит Глајд 97-13

Кралот Турнеја Pak Пак Багажникот w/ Заклучување Копче За Харли Туринг Роуд Кинг Електра Стрит Глајд 97-13

DEN 18960.00
DEN 18012.00
Количината на стоката
Тековен

1" Длабоко x 25.
Посетете ја нашата продавница :
Кралот Турнеја Pak Пак Багажникот w/ Заклучување Копче За Харли Туринг Роуд Кинг Електра Стрит Глајд 97-13
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Ви благодариме за вашето внимание !
.
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .6" Долго x 13.3" Широк
Fitment :
За 1997-2008 Харли Туринг Модели со фиксна планината или монтажни месеци
За 2009-2013 Харли Туринг модели, дупки може да не соодветствуваат со багажник, можеби ќе треба да се вежба дупки
Пакетот вклучува
1x Турнеја Pak Пак Багажникот w/ light +2 Копчињата +Еден Сет на Багажникот Тепих Лагер
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детални карактеристики

Име На Модел:
XF290603-А-Сет
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
Топ Случаи
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
како опис
Материјал Тип:
како детали за производот
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Состојба:
Нови
SKU:
XF290603-А-Сет

Слични производи