.

.

бакар леене 11*6.5 mm Злато круг главата занитвам завртка за кеси база studs,висок квалитет заковки додаток

бакар леене 11*6.5 mm Злато круг главата занитвам завртка за кеси база studs,висок квалитет заковки додаток

DEN 959.04
Количината на стоката
Тековен


Студ покрие дијаметар : 11mm Студ вкупна висина : 6.5 mm

Детални карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Тип:
Занитвам
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
модната панк заковки
Бои:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
Моден декоративни studs
користат за:
DIY торби,паричници,облека,панталони,чевли,капи,нараквици,и слично.
Персонализација на вашата нова боја:
2000 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен

Слични производи