.

.

Топло Колачиња машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот кујнски прибор

Топло Колачиња машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот

DEN 11520.00
DEN 9216.00
Количината на стоката
Тековен

3 см,висок : 3.8 cm,средно : 3.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Материјал : пластика
Боја : случајни боја
Круг Облик : Дијаметар : 4.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.3 cm,9 cm 10 cm,високи : 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Петокрак Облик : Дијаметар : 3.3 cm, за 6,2 cm, 7.
Превозот
1.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Дрвото Облик : Дијаметар : 6.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
.2 cm
Количина : 6 Pcs(1 сет)
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.2 cm
Количина : 5 Pcs(1 сет)
Луѓето Облик : Дијаметар : 4.5 см,висок : 3.
Cookies машина поставите slicer рамка торта diy мувла срце облик оркестарот работ машина партија пластични колачиња создателот кујнски прибор
Опис
Пакетот вклучува :
1 сет Cookie Создателот Мувла (како вашиот избор)
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Одлично за торта или колаче одлуки
5/6pcs различни големини во еден сет .

Детални карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Материјал:
Пластични
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
1
Сексуално Сугестивна:
No

Слични производи